№
з/п
|
місце
|
П.І.Б
вік учасника, область
|
Місце
навчання
телефон
|
Назва роботи
|
Керівник
|
ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ
|
|
|
СЕРЕДЮК Аліна,
16 років,
Тернопільська область
|
Кременчуцький ліцей
ім. У.Самчука
|
ОПОВІДАННЯ
«АНГЕЛИ» тематика «Рятувальник завжди поруч»
|
|
|
|
МОВЧАН Ірина,
16 років,
Донецька область
|
Константинівська спеціалізована ЗОШ I-III ст.
№ 6
|
ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ:
«Порятунок» Марії Смєшкової,
«Вогник-бешкетник,
Димок-в’юнок та Вугільчик-жарчик» Катерини
Дзюби;
«Пригоди Ру» Меланії Леньо,
«Необачна кицька» Катерини Звержинаської
ВІРШІ:«Азбука безопасности в Интернете»,
«Правила пожарной безопасности»
|
Мовчан
Вікторія Вікторівна
|
|
|
ДИКА Олена,
16 років,
Тернопільська область
|
ТВПУ №4 ім.Паращука
|
ВІДЕОФІЛЬМ соціальної реклами «Щоденник безпечного учня», тематика «Ми – за здоровий спосіб життя»
|
|
НАПРЯМ: МИСТЕЦЬКИЙ
НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
ПОСТОЛ Артем,
9 років,
Чернігівська область
|
Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,
ізостудія «Веселка»
|
«Пошуки зниклих у сніговій пустелі», акварель
|
Бондаренко Є.Г.
|
|
II місце
|
ЦУМАН Софія,
7 років
Рівненська область
|
Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка
|
«Лелеки повертаються додому, де все вже зеленіє і цвіте. Й хіба лелеки винні в
тому, що все навкруг зчорніло й вже не те?», живопис
|
Ромашко
Людмила Миколаївна
|
|
IIмісце
|
ЛЕВІНЕЦЬ Антон,
8 років,
Чернігівська область
|
Дігтярівський НВК
с.Дігтярівка Новгород-Сіверський район
|
«Якщо плаваєш не дуже – до глибини не рвися, друже», акварель,
тематика: Будьте обережні на воді
|
|
|
IIIмісце
|
ГАЙДУК Анастасія,
8 років,
Донецька область
|
НВК №12 м.Єнакієво
|
«Обережно, струм!»
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
ПІСКОВСЬКА Владислава,
13 років,
Житомирська область
|
ЗОШ № 26 м. Житомира
|
«У вогняному двобої»,
живопис
|
|
|
II місце
|
БАСЕНКО Вікторія,
11 років,
м. Київ
|
ЗОШ № 61 міста Києва
|
«Рятування при повені», акварель
|
|
|
III місце
|
ШЕРСТНЬОВА Валерія,
13 років,
Київська область
|
Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей,
юнацтва та молоді «Дивосвіт», творче об’єднання «Витівки»
|
«Я більше не буду!!!», гуаш
тематика: «Будьте обережні на воді»
|
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
МЕТКА Оксана,
15 років,
Рівненська область
|
ЗОШ №23 м.Рівне
|
«Нічна пожежа в селі»,
Гуаш,
протипожежна тематика
|
Галушко
Наталія Василівна
|
|
II місце
|
МЕЛЬНИЧУК Євген,
16 років,
Рівненська область
|
Рівненський економічно-педагогічний ліцей
|
«А він завжди прийде на допомогу», графіка
|
|
|
II місце
|
НЕМАШКАЛО Вікторія,
15 років,
Миколаївська область
|
ЗОШ №19 м. Миколаїв
|
«Безпека у дикій природі», живопис
|
|
|
Ш місце
|
МИСЛІНЧУК Катерина,
16 років,
Рівненська область
|
Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» біолого-хімічного профілю
|
«Запобігти, врятувати, допомогти», акварель
|
|
|
Ш місце
|
МАЛОВІЧКО Анна,
15 років,
Херсонська область
|
Верхньорогачицька гімназія
смт. Верхній Рогачик, Верхньорогачицький район
|
«Лісова пожежа», тематика «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог»
|
|
НОМІНАЦІЯ «ПЛАКАТ»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
III місце
|
Не визначено
|
|
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
ДОЦЕНКО Єгор,
13 років,
Кіровоградська область
|
Аджамська ЗОШ I-III ст.,
с. Аджамка Кіровоградського району
|
«Краще запобігти небезпеці, ніж з нею боротися», живопис , тематика: «Безпека в
житті – життя у безпеці»
|
Доценко
Єгор Олегович
|
|
II місце
|
АВРАМИШИНА Ольга,
11 років
Рівненська область
|
Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка
м.Сарни
|
«Ми можемо жити без цього», живопис,
тематика: Ми обираємо здоров’я, ми обираємо –життя»
|
Ромашко
Людмила Миколаївна
|
|
III місце
|
ДЕМ’ЯНЕНКО Аліна,
13 років,
Київська область
|
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», зразкова образотворча
студія «Палітра»
|
«Ми – за безпеку на дорозі», графіка, акварель, туш
|
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
ХАЙЛЕНКО Катерина,
15 років,
Київська область
|
КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», зразкова
образотворча студія «Палітра»
|
«Безпека на відпочинку», графіка, акварель, туш
тематика «Краще попередити небезпеку, ніж з нею боротися»
|
|
|
II місце
|
ВЕСЕЛОВСЬКА Христина, 16 років,
Закарпатська область
|
Великоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
«Юний рятівник завжди прийде на допомогу», акварель
|
Березанич Т.Ю
|
|
III місце
|
БЕЗГУБЕНКО Ірина,
15 років,
Луганська область
|
ЗОШ №10, м. Рубіжне
|
«Погасив ведмідь пожежу
|
|
|
III місце
|
ПАЛАМАРЧУК Максим,
17 років,
Київська область
|
КЗ ТРР Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», зразкова
образотворча студія «Палітра», м.Тараща
|
«Ваша безпека у ваших руках», графіка, акварель, туш
тематика «Краще попередити небезпеку, ніж з нею боротися»
|
Березанич Т.Ю.
|
НОМІНАЦІЯ «ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
СИДОРУК Георгій,
8 років,
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, гурток художнього
ліплення
|
«Топко – рятувальник»,
Максима Бацюна
|
Сидорук
Галина Мілетіївна
|
|
II місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
III місце
|
Не визначено
|
|
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
БОНДАРЧУК Юлія,
13 років,
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, гурток образотворчого
мистецтва
|
«Казкові рятівники» Євгена Обшиштоша,
«Казка про Вуханя» Анастасії Благовірної
«Необачна кицька» Катерини Звержинської
|
Бондарчук
Олена Леонідівна .
|
|
II місце
|
СКРИПНИК Анна,
13 років
Кіровоградська область
|
Кіровоградська дитяча художня студія ім.
О.О. Осмьоркіна
|
«Казка про маленького сірничка»
Нікіти Тітова,
«Топко – рятувальник»,
Максима Бацюна
|
Смичек
Ігор Володимирович
|
|
II місце
|
КОСТЮК Софія
13 років
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, гурток образотворчого
мистецтва
|
«Батькова наука» Віталіни Пономаренко
«Неслухняне білченя» Дар’ї Короткої
|
Бондарчук
Олена Леонідівна .
|
|
III місце
|
ГОНЧАРУК Маргарита
13 років,
Кіровоградська область
|
НВО «Школа-ліцей
«Вікторія П»
|
«Небезпечні віруси або нові пригоди Малюка і Карлсона»
Гліба Гордієнка
|
|
|
III місце
|
КОЛЕСНИК Євген,
14 років,
Кіровоградська область
|
ЗОШ № 32
м. Кіровограда
|
«Порятунок» Марії Смєшкової
|
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
СИДОРУК Валерія,
16 років,
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, гурток «Цікаве
дозвілля»
|
«Вогник – бешкетник, Димок– в’юнок та Вугільчик - жарчик»
Катерини Дзюби;
«Як джмелик Боні друзівврятував» Андрія Цумана;
«Казка про вогник» Владислава Гудка
|
Сидорук
Галина Мілетіївна
|
|
II місце
|
ОДУД Поліна,
15 років,
Кіровоградська область
|
Кіровоградська дитяча художня школа імені О.О.Осьмьоркіна
|
«Казкові рятівники» Євгена Обшитоша;
«Дюймовочка-рятівниця» Антоніни Обшиштош
|
Іванова
Анна Геннадіївна
|
|
III місце
|
СУХОМЛИН Михайло,
16 років,
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кроеменецького району, гурток «Цікаве
дозвілля»
|
«Жив-був Півник» Севіле Джепарової
|
Сидорук
Галина Мілетіївна
|
|
III місце
|
КОВАЛЬЧУК Марія,
15 років,
Тернопільська область
|
Почаївський будинок дитячої творчості Кременецького району, гурток образотворчого
мистецтва
|
«Пригоди Ру» Леньо Меланії,
«Вогнегасник» Юлії Конратьєвої
|
Бондарчук
Олена Леонідівна
|
НОМІНАЦІЯ «ФОТОГРАФІЯ»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
ЛУЧИНСЬКИЙ Владислав, 9 років,
Чернігівська область
|
м.Прилуки, ЗОШ № 9
|
«Я б у рятувальники пішов – нахай мене навчать»
|
|
|
II місце
|
ТАРАНОВА Вероніка,
9 роківа,
Донецька область
|
ЗОШ №86 м.Горлівка
|
«Вогонь -наш друг – вогонь наш ворог»
|
|
|
III місце
|
КУЛАКОВА Діана,
9 років,
Чернігівська область
|
ЗОШ №9 м. Чернігів
|
«Я б у рятувальники пішов, нехай мене навчать»
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
КАРПОВ Павло,
11 років,
Житомирська область
|
Романівська гімназія, смт.Романів
|
«Безпека у побуті»
|
Вітюк
Олена Анатоліївна
|
|
III місце
|
ДОНСЬКИЙ Богдан,
13 років,
Київська область
|
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», м. Тараща
|
«Дужими зростаємо – про безпеку дбаємо!»;
«Такі небезпечні осінні вогнища»
|
Керпатенко
Микола Анастасійович
|
|
III місце
|
ЛИТОВЧЕНКО Артем,
12 років,
Київська область
|
Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»
|
«Краса і біль наших лісів»,
тематика «Бережіть природу – наш спільний дім»;
«Запобігти, врятувати, допомогти!, тематика «Я в рятувальники піду -ви тільки
мене навчіть!»
|
Керпатенко
Микола Анастасійович
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
ОМЕЛЬЯНЕНКО В’ячеслав,
14 років,
Рівненська область
|
Костопільська гуманітарна гімназія ім. Т.Г. Шевченка
|
«Бережемо довкілля»,
тематика: екологічна безпека
«Бережемо природу!, екологічна тематика
|
Ярошик
Людмила Миколаївна
|
|
III місце
|
ГАРБАРЧУК Назар,
15 років,
Волинська область
|
Ківерцівська експериментальна школа, Ківерцівська районна станція юних туристів, член гуртка
«Юний рятувальник»
|
Юний рятувальник завжди поруч
|
|
40
|
III місце
|
МОРСЬКИЙ Тимофій,
15 років,
Чернігівська область
|
ЗНЗ №9 м.Чернігова
|
Юний рятувальник завжди поруч
|
|
НОМІНАЦІЯ «РУКОДІЛЛЯ»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
ШЕРСТЮК Максим,
9 років,
Рівненська область
|
Сарненський НВК «Школа-колегіум імені Т.Г.Шевченка, м. Сарни
|
«Збережи життя», аплікація, тематика «Обережно,
лід»;
|
Цицюра С.М.
|
|
II місце
|
НАУМЕНКО Ілля,
10 років,
Чернігівська область
|
Районний Центр дитячої та юнацької творчості
|
«Друга не залишимо в біді», витинанка,
тематика: «Правила безпеки вивчай – іншим в біді допомагай»
|
|
42
|
II місце
|
ЯКИМЕЦЬ Валерій,
8 років,
Чернігівська область
|
Чернігівська ЗОШ №2 з поглибленним вивченням іноземних мов
|
«Хай буде планета красива й зелена для щастя, добра, для тебе й для мене!»,
пластилінова картина,
тематика: «Бережіть природу – наш спільний дім»
|
|
|
III місце
|
КОЛОСОВА Дар’я,
9 років,
Донецька область
|
ЦДЮТ м.Дружківка
|
«Самый красивый гриб может быть ядовитым!»,
Тісто пластика
|
Іваненко В.В.
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
СЕРБІН Марина,
14 років,
Чернігівська область
|
Сираївська ЗОШ I-III ступенів Козелецького району,
|
РУКОДІЛЛЯ
«Природа – мій дім»,
тематика «Збережемо плануту від сміття
|
Селистрок
Світлана Миколаївна
|
|
II місце
|
РАДІЩУК Володимир,
12 років,
Волинська область
|
смт. Турійськ,
Будинок дитячої творчості,
гурток «Природна мозаїка»
|
«Бережіть хліб від пожежі»
аплікація з природних матеріалів,
тематика «Легко запалити - важко загасити»
|
Дубінчук Олена Петрівна
|
|
II місце
|
ЛІСОВСЬКА Юлія,
14 років,
Чернігівська область
|
Чернігівська ЗОШ №18
|
«Земля»,
саморобна м’яка іграшка,
тематика «Збережемо планету від сміття»
|
|
|
III місце
|
ШМІДОВА Євгенія,
14 років,
Чернігівська область
|
Березнянська спеціалізована школа-інтернат
|
«Бережіть Землю – наш спільний дім»,
аплікація з тканини
|
|
|
III місце
|
ОРИЩЕНКО Данило,
13 років,
Кіровоградська область
|
Новопразька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат I-II ст. для дітей сиріт
|
«Техніка на службі МНС»,
модульне орігамі
|
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
БОНДАРЕНКО Анастасія,
16 років,
Чернігівська область
|
Щорський районний Центр дитячої та юнацької творчості, м. Щорс
|
«Сірничок малий, а біда велика»,
виріб з бісеру,
тематика «Легко запалити - важко загасити»
|
|
|
II місце
|
КОЗАКОВА Любов,
16 років,
Донецька область
|
м. Горлівка,
Будинок дитячої творчості Микитівського району
|
«Сравни, что лучше?»,
квілінг
|
Хетчикова
Олена Анатоліївна
|
50
|
III місце
|
КУБРАКОВА Ганна,
14 років,
Луганська область
|
м.Красний Луч,
Палац творчості дітей та юнацтва, гурток «М’яка іграшка»
|
«Вогонь - твій друг, вогонь – твій ворог»,
м’яка іграшка
|
Кубракова
Олена Анатоліївна
|
51
|
III місце
|
ЧЕРНАЦЬКА Ірина,
15 років,
Чернігівська область
|
Березнянська ЗОШ I-IIIст.-інтернат, смт Березна Менський район
|
«Наш друг – світлофор»,
аплікація з тканини,
тематика «Безпека на дорогах»
|
Шемет Людмила Надіївна
|
НОМІНАЦІЯ «ВІДЕОФІЛЬМ, КОМП’ЮТЕРНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
МІРКЕВИЧ Анастасія,
10 років,
Рівненська область
|
Сарненський Навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»
ім. Т.Г.Шевченка, м.Сарни
|
Комп’ютерна презентація
«Безпека вдома»
|
Курачик
Галина Миколаївна
|
|
III місце
|
Не визначено
|
|
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
III місце
|
ХИНОЦЬКИЙ Микита,
11 років,
Рівненська область
|
Сарненський Навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»
ім. Т.Г.Шевченка, м. Сарни
|
Комп’ютерна презентація «Правила пожежної безпеки»
|
Курачик
Галина Миколаївна
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
СТЬОЖКА Артем,
16 років,
Кіровоградська область
|
Кіровоградська гімназія нових технологій навчання
|
Відеоролик соціальної реклами «Марина Голуб»,
тематика: «Безпека на дорозі»
|
Ліфер
Олег Анатолійович
|
|
II місце
|
ВОЛОШИН Владислав,
17 років,
Кіровоградська область
|
Бобринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. П.Шумилова
|
Комп’ютерна презентація «Будь обережним!»
|
|
|
III місце
|
Колективна робота
ДІДИК Євгенія,
11років,
ДІДИК Валерія,
16 років,
Вінницька область
|
Фізико-матиматична гімназія №17 м.Вінниці
|
Комп’ютерна презентація
«Життя у безпеці»
|
|
НАПРЯМ: ЛІТЕРАТУРНИЙ
НОМІНАЦІЯ «ОПОВІДАННЯ (РОЗПОВІДЬ)»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
НОВОСАД Максим,
9 років,
Миколаївська область
|
Баштанська ЗОШ I-III ст. №2? м.Баштанка
|
«Смільчак»,
тематика: «Безпека на дорогах та в транспорті»
|
|
|
II місце
|
ДОЛЯ Дарина,
10 років,
Чернігівська область
|
Семенівська гімназія № 2,
м.Семенівка
|
Спогади «Героїчний вчинок»
|
Пархоменко
Лідія Іванівна
|
|
III місце
|
БУЧКО Ольга,
9 років,
Тернопільська область
|
ЗОШ с. Висипівців с. Серединці,
Зборівського району
|
«Порятунок у заметіль»,
тематика: «Я б у рятувальники пішов, нехай мене навчать»
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
ВАСИНЮК Віта,
13 років,
Тернопільська область
|
Биковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I -III ст. – дошкільний навчальний
заклад» Шумського району
|
«Юний рятувальник»,
тематика «Рятувальник завжди поруч»
|
|
|
II місце
|
РОМАНОВА Ірина,
12 років,
Миколаївська область
|
Володимирівська ЗОШ I-III ступенів, с. Володимрівка
Казанського району
|
«Вогонь - друг чи ворог?»,
тематика: «Вогонь наш – ворог, вогонь – наш друг»
|
Дюміна В.В.
|
|
II місце
|
РУДНИЦЬКА Олександра,
11 років,
Миколаївська область
|
Володимирівська ЗОШ I-III ступенів, с. Володимрівка
Казанського району
|
«Лісова пожежа»,
тематика: «Вогонь наш – ворог, вогонь – наш друг»
|
|
|
III місце
|
ЯБЛОНСЬКА Катерина
13 років,
Вінницька область
|
Гімназія - загальноосвітній навчальний заклад II-III ступеня гуманітарного, художньо-естетичного профілю м.Могилів-Подільського
|
«Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог!»
|
Васькова
Світлана Олексіївна
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
МОКРОБОРОДОВА Тетяна,
14 років,
Рівненська область
|
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім.
Т.Т. Шевченка, м.Сарни
|
«Я б у рятувальники пішов – нехай мене навчать «
|
Турик Ірина Ростиславівна
|
|
II місце
|
ГОРДІЙЧУК Ірина
15 років,
Миколаївська область
|
Казанківський Будинок дитячої та юнацької творчості
|
«Мурчик»
|
|
|
II місце
|
РЕШТАНЕНКО Анна,
15 років,
Донецька область
|
Торезький УВК «ЗОШ I-III ступеня №1 - ліцей «Спектр»
|
«Спасатель глазами детей»
|
Єльнікова І.А.
|
|
III місце
|
ГОРБОВА Марина,
15 років,
Миколаївська область
|
Миколаївська ЗОШ I-III ст. №50, Ленінський район
|
«Безпека в побуті»
|
|
|
III місце
|
ЄФИМЕНКО Роман,
15 років,
Чернігівська область
|
Щорська ЗОШ I-III ст. №1 м.Щорс
|
«Ніхто не залишиться у біді»
|
|
НОМІНАЦІЯ «ВІРШ (ПОЕТИЧНИЙ ТВІР)»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
БАБІЧ Альона,
10 років,
Донецька область
|
Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови I-III ст.
№ 46
|
«Безпека у побуті»
|
|
|
II місце
|
ХМЕЛЬ Роман,
8 років,
Рівненська область
|
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім.
Т.Т. Шевченка, м.Сарни
|
«Мої правила безпеки»
тематика: «Безпека у побуті»
|
|
|
III місце
|
ЛИСЕНКО Яна,
ЛИСЕНКО Людмила,
8 років
Донецька область
|
ЗОШ №1 м. Слав’янськ
|
Вірш «Це повинен знати кожен»
|
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
РАФАЛЬСЬКА Вероніка,
13 років,
Житомирська область
|
Кремненська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кремне Лугинського району
|
«Ми обираємо здоров’я, ми обираємо життя»
|
|
|
II місце
|
ЗАЇКА Олена,
11 років,
Рівненська область
|
Костопільська гуманітарна гімназія ім. Т.Г.Шевченка
|
«МНС – єдиний у світі»
|
|
|
III місце
|
СОУС Марина,
12 років,
м. Київ
|
ЗОШ I-III ст. № 119
|
«Правила на дорозі»
|
Ткаченко
Фаріда Шаріфівна
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
АБРАМЕЦЬ Анастасія,
17 років,
Луганська область
|
Відокремлений підрозділ «Політехнічний коледж «Луганського національного аграрного
університету»
|
«Ты - лучший, а значит –живой»,
тематика: «Рятувальник очима дітей»
|
|
|
II місце
|
КУЛЬБАКА Ольга,
14 років,
Чернігівська область
|
Степовохутірська ЗОШ I-III ст. с.Степові Хутори
|
«Кодекс здоров’я»
|
|
|
III місце
|
ГАЛУХ Тетяна,
16 років,
Вінницька область
|
НВК «СЗШ I-III ст. №4-ліцей» м. Могилів- Подільського
|
«XXI століття»
|
Волобуєва
Ольга Алімівна
|
|
III місце
|
ТОНКЕВИЧ Вікторія,
16 років,
Житомирська область
|
СШ І-ІІІ ст. №8
м. Бердичева
|
«Рятувальник очима дітей»
|
Слівінська
Світлана Федорівна
|
НОМІНАЦІЯ «КАЗКА»
|
Молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
КОНДРАЩЕНКО Аліна,
8 років,
Чернігівська область
|
Борзнянська ЗОШ I-III ст.м.Борзна
|
Поетичний твір-казка «Уроки безпеки в лісовій школі»
|
|
|
II місце
|
ДІДИК Єлизавета,
8 років,
Чернігівська область
|
ЗОШ I-III ст. № 3
м. Прилуки
|
«І малятам, й вовченятам 101 слід добре знати!»,
тематика: «Легко запалити – важко загасити
|
Павленко Олександра Іванівна
|
|
III місце
|
КОРОТКА Дар’я,
9 років,
Чернігівська область
|
Семенівська гімназія
№ 2 м.Семенівка
|
«Неслухняні історії»,
тематика: «Вогонь – наш друг, вогонь наш ворог»
|
Пархоменко
Лідія Іванівна
|
|
III місце
|
ГРАБАР Олександра,
10 років,
Вінницька область
|
Гімназія гуманітарного, художньо-естетичного профілю навчання
м.Могилів-Подільського
|
«Сірничок»
тематика: «Безпека у побуті»
|
Бойко
Валентина Вікторівна
|
Середня вікова категорія
|
|
I місце
|
ЦУМАН Андрій,
13 років,
Рівненська область
|
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім.
Т.Г. Шевченка, м. Сарни
|
«Як джмелик Боні врятував друзів»,
тематика «Екологічна безпека»
|
Цуман Валентина Володимирівна
|
|
II місце
|
БЛАГОВІРНА Анастасія,
12 років,
Тернопільська область
|
Почаївська ЗОШ I-III ст.
Кременецький район,
м. Почаїв
|
«Казка про відважного Вуханя, який урятував Грицика і Мицика»
тематика: «Будьте обережні на воді»
|
Король Христина Володимирівна
|
|
II місце
|
МІНАКОВА Тетяна,
13 років,
Миколаївська область
|
Кривобалківська ЗОШ I-III ст. Миколаївського району
|
Віршована-казка
«Пригода на полюванні»,
тематика «Пожежна безпека»»
|
Доцник Ксенія Володимирівна,
Гордієнко Тетана Анатоліївна
|
|
III місце
|
ПОНОМАРЕНКО
Віталіна,
12 років,
Чернігівська область
|
Гімназія № 5 м. Прилуки
|
Віршована казка «Батькова наука»,
тематика: «Безпека на дорогах»»
|
Романченко
Оксана Сергіївна
|
|
III місце
|
МАСЛОВА Дар’я,
12 років,
Житомирська область
|
Новогуйвинської гімназії Житомирського району
|
«Як вогник з вогнем подружився»
тематика «Пожежна безпека»»
|
|
Старша вікова категорія
|
|
I місце
|
МАЗУР Анастасія,
14 років,
Вінницька область
|
Гімназія -загальноосвітній навчальний заклад I-III ст. художньо-естетичного профілю,м. Могилів-Подільського
|
Байка-казка
«На відпочинку або випускний у лісових звірят»
|
Андрушко Наталія Альфредівна
|
|
II місце
|
ШЕРСТЮК Катерина,
14 років,
Луганська область
|
Кримська ЗОШ I-III ст.,
с. Кримське Слов’яносербського району
|
Віршована казка-оповідання
«На одной лесной опушке»,
тематика: «Безпека в житті –жититя у безпеці»
|
Гребенюк Ірина Валентинівна
|
|
III місце
|
ЗАКАТЕЙ Юлія,
15 років,
м. Київ
|
ЗОШ № 119,
Деснянський район
|
«Маленький сірничок і велика пригода»
|
Ткаченко Фаріда Шаріфівна
|
НОМІНАЦІЯ «КРОСВОРД»
|
молодша вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
III місце
|
ВОЙЦІХОВСЬКА Анна,
11 років,
Волинська область
|
Голобська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Голоби, Ковельського району
|
|
|
середня вікова категорія
|
|
I місце
|
МЕЛЬНИК Юлія,
12 років,
Вінницька область
|
ЗОШ №1 I-III ст.
м.Могилів-Подільського
|
«Пожежна безпека»
|
Мельник
Андрій Степанович
|
|
II місце
|
БЕЛОВА Таїсія,
13 років,
Вінницька область
|
СЗШ №4 I-III ст.
м. Хмільник
|
«Безпека на дорозі»,
техніка виконання: малюнок, акварель
|
Ратушна
Юлія Станіславівна
|
|
III місце
|
КАРАЧКОВСЬКА Анна,
13 років,
Вінницька область
|
СЗШ №3 I-III ст.
м. Хмільник
|
«Безпека в житті – життя у безпеці»
|
Сулима
Надія Іванівна
|
|
III місце
|
ТУРИК Андрій,
11 років,
Рівненська область
|
Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, м. Сарни
|
«Бережіть природу – наш спільний дім»
|
Турик
Ірина Ростиславівна,
|
старша вікова категорія
|
|
I місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
II місце
|
Не визначено
|
|
|
|
|
III місце
|
Не визначено
|
|
|
|